Načítám Akce

Být dobrým pedagogem nebo dobrým rodičem je posláním, které nepřijde samo od sebe. K tomu potřebujeme objevit a pochopit onen tajemný svět dítěte, kde se dějí všechny ty nejskrytější pochody, emoce, obrazy i rezonance. Ten svět se skrývá v podvědomí a my jej tam můžeme nejen objevit, ale i popsat a velmi efektivně s ním „pracovat“.

Seminář Jak fungovat s dětmi lépe a snadněji doma i ve škole je nejen sondou do tohoto světa, ale ukáže Vám i rychlé a efektivní nástroje, pro rodiče i pedagogy.

26. – 27. března 2022

9:30 – 16:00 h

Centrum Čechů a Slováků Curych
Binzmühlestrasse 81, 8050 Zürich

26. března 2022 // 9,30 – 16:00

Setkání českých škol ve Švýcarsku
Přednáška k následujícímu semináři

27. března 2022 // 9:30 – 16:00 h

Seminář
Jak fungovat s dětmi lépe a snadněji doma i ve škole

 

Kamila a Petr Kopsovi

přináší zcela nový pohled na práci s dítětem. Ukazují, co se odehrává v dítěti, aby jej mohli dospělí pochopit, navnímat a naladit se na jeho vnitřní prožívání a chápání.

Jsou autory knih Tygr dělá uáá uáá, Jak se krotí tygr, Jak se domluvit s tygrem, Tygří třídní kniha, Kniha neobyčejných kouzel a Deník zvědavého tygra, vydaných u vydavatelství Albatros..

Jsou autory Kops Method®/ Životních map® a Tygřího světa®.

S oběma metodami vstoupili do dalších zemí. Kromě Slovenska také do Německa, Francie, Švýcarska, Rakouska, Španělska a USA.

Díky svým kurzům, přednáškám, školením, videím, účastí na konferencích i osobní podpoře, pomáhají pedagogům a dalším z tohoto oboru nacházet novou radost ve své práci.

Share This Story, Choose Your Platform!

Napsat komentář